Kanita bëhet gati për të sjellë këngën e radhës - Bota Sot
Kanita bëhet gati për të sjellë këngën e radhës

Mediale Vip

Kanita bëhet gati për të sjellë këngën e radhës

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 17:31
Kanita

Kanita po vjen shumë shpejtë me një këngë të re në shqip.

Kanita ka postuar në Instagramin e saj një video ku shihet në studio me menaxherin e saj Arian Demollin dhe producentin Boban Apostolov, duke kënduar një pjesë të këngës së re.

Siç kemi marrë vesh do të lansohet në mars dhe do të ketë të ftuar dhe një këngëtare shqiptare mjaft të njohur.

Pas Këngës Magjike, Kanita ka punuar shumë dhe ka premtuar që këtë vit do jetë aktive dhe në tregun shqiptar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...