Pas Austrisë, ky është destinacioni i radhës i pushimeve të Luana Vjollcës - Bota Sot
Pas Austrisë, ky është destinacioni i radhës i pushimeve të Luana Vjollcës

Mediale Vip

Pas Austrisë, ky është destinacioni i radhës i pushimeve të Luana Vjollcës

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 09:04
Luana Vjollca

Po vazhdon t'i shijojë pushimet.

Pas lansimit të këngës së re “Boll u bo tu vujt”, Luana Vjollca ka nis pushimet për në Austri bashkë me familjen e saj.

Por pas Austrisë, këngëtarja shqiptare ka ndërruar destinacionin e pushimeve e cila tregon tregon se do të shkojë në Turqi.

“Dhe tani pushime në Stamboll”, ka shkruar ajo sipër një imazhi të publikuar në Instagram.

Luana mbrëmë u kërkoi falje fansave sepse nuk ka mundur t’i shpërndajë videot e këngës së saj të re për shkak se është në pushime.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...