Capital T sot feston ditëlindjen - Bota Sot
Capital T sot feston ditëlindjen

Mediale Vip

Capital T sot feston ditëlindjen

Më: 28 shkurt 2019 Në ora: 12:09
Capital T

28 shkurti është ditë e veçantë për reperin Capital T.

Reperi Capital T sot feston 28 vjetorin e lindjes dhe me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq e fansa.

Pranë një fotografie të cilën e ka publikuar në Instagram, reperi ka pranuar komente të shumta dhe shumica janë urime.

Trimi njihet si një reper tejet i suksesshëm i cili në karrierën e tij ndër vite ka arritur të jetë i dashur për publikun.

Projekti i fundit muzikor me titull “Kujtime” është pëlqyer nga publiku dhe në Youtube ka arritur të dëgjohet mbi 6 milionë herë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...