Kourtney ‘sfidon’ Kimin, del komplet lakuriq në imazhin e fundit - Bota Sot
Kourtney ‘sfidon’ Kimin, del komplet lakuriq në imazhin e fundit

Mediale Vip

Kourtney ‘sfidon’ Kimin, del komplet lakuriq në imazhin e fundit

Më: 5 mars 2019 Në ora: 00:13
Kourtney dhe Kim Kardashian

Kourtney Kardashian, nuk i ndalë pozat e zhveshura dhe kësaj radhe ka 'tronditur' rrjetin.

Përveç Kim Kardashian, edhe motra e saj, Kourtney shpesh mahnitë ndjekësit në Instagram.

Ajo ka hedhur një fotografi në të cilën shfaqet komplet lakuriq teksa mban në njërën dorë laptopin kurse në tjetrën një filxhan me kafe.

Këtë foto modelja Kardashian, e ka ndarë me 74 milionë ndjekësit e saj dhe nuk ka si të mos merrte komente të ndryshme.

Image

Kourtney është njëra nga motrat e famshme të kësaj familje, të cilat shquhet për jetën e tyre luksoze.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...