E frikësuar për vdekje, Taylor Swift merr masa për të siguruar veten - Bota Sot
E frikësuar për vdekje, Taylor Swift merr masa për të siguruar veten

Mediale Vip

E frikësuar për vdekje, Taylor Swift merr masa për të siguruar veten

Më: 6 mars 2019 Në ora: 21:27
Taylor Swift

Taylor Swift thotë se është aq e shqetësuar për sigurinë e saj, aq sa mban me vete gjithë kohës pajisjet e ndihmës së shpejtë të ushtarakëve.

“Kam patur mjaft ndjekës që janë përpjekur të hyjnë në shtëpi dhe po filloj të përgatitem për gjërat e këqija”, shkruajti ylli i popit në revistën “Elle”.

Vitin e kaluar, Taylor fitoi gjyqin ndaj një burri të armatosur me thikë që u përpoq të hyjë në shtëpinë e saj. Një tjetër u arrestua shkurtin e 2018 pasi sulmoi derën e saj me një lopatë.

Për këtë arsye, këngëtarja mban me vete pajisje urgjence që të trajtohet në rast se plagoset apo lëndohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...