Reperi i njohur informon fansat rreth sëmundjes së tij

Mediale Vip

Reperi i njohur informon fansat rreth sëmundjes së tij

Më: 13 mars 2019 Në ora: 08:47
Reperi OG Maco

Reperi OG Maco, i cili vuan nga një sëmundje e lëkurës, është duke u rikuperuar.

26 vjeçari, bëri një përditësim rreth sëmundjes së tij gjatë fundjavës, duke iu thënë fansave në rrjetet sociale se ai është mirënjohës ndaj ekipit mjekësor për procesin e trajtimit.

Reperi ka treguar se sëmundja e tij ka të bëjë me një infeksion bakterial që përhapet në trup dhe mund të shkaktojë vdekje.

 

 

#OGMaco reveals that he has rare flesh-eating disease

A post shared by VladTV (@vladtv) on

Bakteret më së shpeshti hyn në trup nëpërmjet prerjes së lëkurës, djegie apo kafshimeve nga insektet.

“Unë kam qenë shumë i frikësuar, nuk e dija se çfarë do të ndodhte, nuk e dija nëse do të humbisja tërë fytyrën time, por pothuajse ia dola”, tha ai.

Reperi nga Atlanta njihet më shumë për hitet e tij si U Guessed It dhe Doctor Pepper.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat