Jessica Alba tregon kuptimet e tri tatuazhe të reja që ka bërë në krah - Bota Sot
Jessica Alba tregon kuptimet e tri tatuazhe të reja që ka bërë në krah

Mediale Vip

Jessica Alba tregon kuptimet e tri tatuazhe të reja që ka bërë në krah

Më: 14 mars 2019 Në ora: 08:43
Jessica Alba

Aktorja e bukur, Jessica Alba ka zbukuruar trupin me tre vizatime të reja.

Edhe pse tre vjet më parë në një intervistë për revistën “Allure” tha se ishte penduar për tatuazhin që bëri në moshën 18-vjeçare dhe se ajo nuk i pëlqen më, duket se nuk do të ndalet me ato.

Domethënë, Jessica ka bërë një konstelacionin me shenjat horoskopike të tre fëmijëve të saj – Honor Marie Warren, Hayes Alba Warren dhe Haven Garner Warren – në parakrahin e dorës së majtë.

“Honor – Binjakë, Heven – Luan dhe Hayes – Bricjapi”, ka shkruar bukuroshja përkrah të fotografisë së publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Ndërkohë, sipas shkallës së filmave më të këqij që janë filmuar në njëzet vjetët e fundit, janë filmat kryesisht ku rolin kryesor e ka luajtur ajo.

Ndryshe, bukuroshja është duke punuar në projekte të reja filmike që do t’i sjell gjatë këtij viti kalendarik. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...