Si nëna si e bija, kjo është vajza e Duda Baljes - Bota Sot
Si nëna si e bija, kjo është vajza e Duda Baljes

Mediale Vip

Si nëna si e bija, kjo është vajza e Duda Baljes

Më: 14 mars 2019 Në ora: 10:32
Duda Balje

Duda Balje është një nga deputetet e Kuvendit të Republikës së Kosovës më të komentuara.

Kjo falë bukurisë së saj dhe trupit atraktiv, prandaj çdo lëvizje e saj bie në sy dhe përflitet.

Duda së fundmi në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi selfie së bashku me vajzën e saj. Ndërsa nënë e bijë po duken si motra.

Ndryshe deputetja ka edhe dy dy djem.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...