Nuk pranoi t’i priste flokët, ja çfarë i bëri moderatorja shqiptare parukieres së saj - Bota Sot
Nuk pranoi t’i priste flokët, ja çfarë i bëri moderatorja shqiptare parukieres së saj

Mediale Vip

Nuk pranoi t’i priste flokët, ja çfarë i bëri moderatorja shqiptare parukieres së saj

Më: 20 mars 2019 Në ora: 14:17
Bora Zemani

Një ditë më parë, moderatorja e njohur Bora Zemani i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me look-un e ri. Në një foto të publikuar në “Instagram”, Bora u shfaq me flokë të prera shkurt.

Ndërsa ditën e sotme, ajo ka zbuluar se çfarë iu desh të bënte që parukerja e saj t’ia priste flokët, pasi kjo e fundit donte që Bora të mbante flokët e gjatë.

Zemani ka publikuar sot një video ku ka treguar momentinkur parukierja nuk donte t’ia priste flokët, e si pasojë ajo ka marrë gërshërën dhe i ka prerë vetë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...