“Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë”, Elhaida Dani i kthehet keq komentuesit: Më vjen… - Bota Sot
“Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë”, Elhaida Dani i kthehet keq komentuesit: Më vjen…

Mediale Vip

“Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë”, Elhaida Dani i kthehet keq komentuesit: Më vjen…

Më: 2 prill 2019 Në ora: 15:24
Elhaida Dani

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ka vizituar së fundmi Katarin. Ajo ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, foto e video nga udhëtimi në Doha.

Në “Instagram”, Elhaida ka publikuar një video të Doha-s në orët e para të mëngjesit, të kapur nga avioni.

Videoja ka marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe shumë komente. Por një ndjekës i saj e ka cilësuar këtë udhëtim si pushime të “paguara nga sheiku”.

“Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë të rroftë VIZITA”, është komenti që Elhaida e ka lexuar, dhe i ka kthyer menjëherë përgjigje.

“Bravo! Sepse sipas teje, që një femër të udhëtojë dhe të paguajë për jetën e saj ka nevojë për Sheik? Më vjen keq për ty! Familja ime më ka edukuar ndryshe ! Ciao”, i shkruan Elhaida.

Të shumtë kanë qenë ndjekësit e tjerë që e kanë mbështetur këngëtaren, duke thënë se ka punuar fort për të realizuar ë realizuar ëndrrat.

Më pas në një tjetër postim publik, Elhaida ka bërë thirrje që ta shohim jetën nga një tjetër perspektivë, nga lentet e asaj që “femrat nuk kanë nevojë për mashkullin me lekë”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...