Ava Max: Ndihem shqiptare, jam mësuar të mos dorëzohem - Bota Sot
Ava Max: Ndihem shqiptare, jam mësuar të mos dorëzohem

Mediale Vip

Ava Max: Ndihem shqiptare, jam mësuar të mos dorëzohem

Më: 4 prill 2019 Në ora: 21:14
Ava Max

Ajo tha se është diskriminuar për faktin që ka qenë shqiptare, por e ka bindur veten se duhet të vazhdojë rrugën e saj.

“Jam ndjerë e refuzuar për faktin se kam qenë shqiptare, kjo më ka ndodhur veçanërisht në Karolinën e Jugut. Nuk e kam ndjerë veten si pjesë të shoqërisë, megjithatë kuptova se duhet të vazhdoja pavarësisht gjithçkaje”, tha ylli i popit.

Ava Max ka thënë se ndihet shqiptare, ndërsa ka thënë se vendi i saj i origjinës shquhet për femra të forta të cilat e thonë mendimin e tyre.

Këngëtarja shqiptare ka thënë se prindërit e saj kanë bërë 3 punë në mënyrë që të blinin një shtëpi, dhe kjo për të ka shërbyer si mësim që asnjëherë të mos dorëzohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...