Ermal Peçi ndahet nga e dashura: Vajzat e ekranit nuk janë të mira në jetën reale - Bota Sot
Ermal Peçi ndahet nga e dashura: Vajzat e ekranit nuk janë të mira në jetën reale

Mediale Vip

Ermal Peçi ndahet nga e dashura: Vajzat e ekranit nuk janë të mira në jetën reale

Më: 6 prill 2019 Në ora: 14:43
Ermal Peçi

Ermal Peçi i ka dhënë fund lidhjes së tij një muaj më parë. 

Ai ishte në lidhje me një personazh publik. I ftuar në emisionin "Late Night Show", moderatori u shpreh se vajzat që duken të mira në ekran, nuk janë aq.

Ndaj theksoi se është hera e fundit që lidhet me një personazh publik.

Ermal Peçi: Kam 1 muaj e pak që jam single. Vajza në fjalë është personazh publik dhe mbase është rasti i fundit që unë lidhem ne një personazh publik. E ke pasur të ftuar në emision. Është një gocë shumë e mirë në ekran. Por mesa duket vajzat e mira në ekran nuk janë aq të mira në jetën përtej ekranit.

Kastro Zizo: Të ka tradhtuar?

Ermal Peçi: Jo, më nuk bëhet fjalë. Po më shikon ajo, se e kam xhan. Divorci ishte për idealet tona. Ti karrierë, unë karrierë. Kaq. Prandaj them që lidhja me personazhet publike është dhimbje koke. Karriera bëhet e vështirë. Tre-katër muaj zgjati. Lidhja më e gjatë ka qenë 3 vite.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...