Këto ishin fjalët e para të Remzie Osmanit pasi e mori nusen në shtëpi - Bota Sot
Këto ishin fjalët e para të Remzie Osmanit pasi e mori nusen në shtëpi

Mediale Vip

Këto ishin fjalët e para të Remzie Osmanit pasi e mori nusen në shtëpi

Më: 6 prill 2019 Në ora: 17:53
Festa në familjen e këngëtares së njohur, Remzie Osmani

Remzie Osmani e merr nusen në shtëpi.

Festa në familjen e këngëtares së njohur, Remzie Osmani me rastin e martesës së djalit të saj Hamzës ka filluar dje.

E gjithë vëmendja në këto ditë festive kalon tek nusja.

Gëzimja gjatë ditës së sotme nuk ka hezituar që për ndjekësit e saj t’i ndaj disa fotografi të realizuar me veshje të nusërisë, si me dimi e jelek dhe dallamë.

Në bazë të disa postimeve në rrjetet sociale duket se Familja e Remzies më herët e kanë marrë nusen.

Image

Një postim i tillë nuk ka munguar edhe nga vetë Remzia, e cila në Instastory ka publikuar një fotografi të çiftit brenda në veturë. “Mashallah“, ka shkruar Remzia mbi imazhin e publikuar në Insastory.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...