Me tortë e puthje pasionante nga bashkëshortja, kështu festoi mbrëmë Daut Haradinaj - Bota Sot
Me tortë e puthje pasionante nga bashkëshortja, kështu festoi mbrëmë Daut Haradinaj

Mediale Vip

Me tortë e puthje pasionante nga bashkëshortja, kështu festoi mbrëmë Daut Haradinaj

Më: 7 prill 2019 Në ora: 10:33
Daut dhe Lola Haradinaj

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Daut Haradinaj dje festoi ditëlindjen.

Bashkëshortja e tij Lola i ka bërë një befasi me një torte.

Ajo i ka publikuar në llogarinë e saj ‘Instagram‘, momenti kur Haradinaj i fryn qirinjtë.

Lola, i jep përqafime the puthje.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...