Kate dhe William mbjellin pemë në oborrin mbretëror për më shumë privatësi - Bota Sot
Kate dhe William mbjellin pemë në oborrin mbretëror për më shumë privatësi

Mediale Vip

Kate dhe William mbjellin pemë në oborrin mbretëror për më shumë privatësi

Më: 8 prill 2019 Në ora: 17:06
Kate dhe William

Pamja e Kensington Palace do të bëhet edhe më e fshehtë. Prince William dhe Kate Middleton kanë mbjellë një rend me pemë në pjesën e prapme të oborrit.

Çifti mbretëror shtoi numrin e pemëve me arsyen që të kenë më shumë privatësi duke e mbyllur këtë pjesë të oborrit.

Sipas Daily Mail, ky rresht i pemëve kushtoi 15 mijë funte për t’i mbjellë bashkë me rojet.

Pamja e pemëve do të fshehë pjesën e oborrit ku rrinë fotografët dhe turistët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...