Jennifer Lopez vjen tepër seksi në këngën e re - Bota Sot
Jennifer Lopez vjen tepër seksi në këngën e re

Mediale Vip

Jennifer Lopez vjen tepër seksi në këngën e re

Më: 8 prill 2019 Në ora: 23:55
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ka treguar asetet e saj të mahnitshme në videon e saj më të re muzikore, një video që ta lë pa frymë dhe quhet “Medicine” dhe është realizuar me French Montanan.

Jenny nga “blloku” është kthyer.

Jennifer Lopez (49) ka lansuar videon e saj më të re “Medicine”, me French Montanan të dielën dhe ka lënë pa fjalë, thjesht ajo duket tepër seksi dhe mund të jetë një rrezik për të sëmuarit me zemër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...