Bebe Rexha vë në pah linjat trupore e veshur e gjitha në të zezë - Bota Sot
Bebe Rexha vë në pah linjat trupore e veshur e gjitha në të zezë

Mediale Vip

Bebe Rexha vë në pah linjat trupore e veshur e gjitha në të zezë

Më: 9 prill 2019 Në ora: 17:47
Bebe Rexha

Bebe Rexha ka linja të bujshme trupore.

Këngëtarja Bebe Rexha njihet për sukseset e saj në muzikë, mirëpo emri shpesh po i përmendet edhe për pamjen e jashtme.

Bebe gëzon linja të bollshme trupore ndërsa në postimet që bën në llogaritë e saj në rrjete sociale, konkretisht në Instagram, merr vëmendje të madhe nga ndjekësit dhe mediat.

Së fundmi gjatë vizitës së saj në Gjermani, ajo i ka publikuar disa imazhe në po këtë rrjet social dhe e veshur e gjitha me të zezë ka treguar linjat trupore.

Bebe Bexha po e shijon suksesin e këngës “Last Hurrah”, projekt ky i cili aktualisht ka marrë 37 milionë klikime në Youtube.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...