Miranda Hashani feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj - Bota Sot
Miranda Hashani feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Mediale Vip

Miranda Hashani feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Më: 10 prill 2019 Në ora: 15:42
Miranda Hashani

Miranda Hashani sot feston ditëlindjen e saj.

Këngëtarja Miranda Hashani, sot feston ditëlindjen e saj të 46-të.

Ajo, me rastin e kësaj date të veçantë ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq e edhe kolegë. Këngëtarja shqiptare po vazhdon suksesin e saj në muzikë, kështu duke e ruajtur origjinalitetin.

Miranda edhe sivjet mori pjesë në xhirimet festive dhe projektet muzikore nuk kanë munguar. Kënga e fundit e realizuar me videoklip e saj është “Amaneti i nanës” dhe u pëlqye nga publiku.

Kujtojmë se Miranda është e martuar dhe ka dy djem.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...