Si do të ishte një takim ideal për moderatoren e njohur? Kiara Tito zbulon detajet dhe statusin e saj aktual - Bota Sot
Si do të ishte një takim ideal për moderatoren e njohur? Kiara Tito zbulon detajet dhe statusin e saj aktual

Mediale Vip

Si do të ishte një takim ideal për moderatoren e njohur? Kiara Tito zbulon detajet dhe statusin e saj aktual

Më: 10 prill 2019 Në ora: 19:48
Kiara Tito

Bukuroshja Kiara Tito, të cilën e pamë fillimisht si moderatore në programin rinor ‘Select’ në ekranin e ‘Top Channel’ dhe më pas si drejtuese e një emisioni të përjavshëm ‘Doktor Plastik’ në ‘Tv Klan’, ka ditur gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e mediave me pamjen e saj dhe jo vetëm.

Ajo është komentuar herë pas here për jetën e saj private dhe në një intervistë të fundit për ‘Pop Culture’ ka pohuar se është ‘single’. Ndër të tjera, e pyetur se si do të ishte një takim ideal për të, Tito është shprehur: “Do të ishte një takim në orën 9, buzë detit, me jastëk”.

Kujtojmë se shumë shpejt Kiara pritet të shfaqet në ekranin e ‘Tv Klan’ me sezonin e dytë të ‘Doktor Plastik’, i cili siç ka treguar dhe vetë moderatorja ka nisur përgatitjet disa muaj më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...