Zaimina Vasjari pret flokët super të gjatë? - Bota Sot
Zaimina Vasjari pret flokët super të gjatë?

Mediale Vip

Zaimina Vasjari pret flokët super të gjatë?

Më: 11 prill 2019 Në ora: 14:49
Zaimina Vasjari

Zaimina Vasjari mund të ketë bërë një ndryshim në pamjen e saj. Një foto e publikuar në Instagramin e saj, sipërmarrësja brune njofton se ka vendosur të presë flokët e gjatë.

Nuk ka ende një imazh të look-ut të ri të Zaiminës, e cila njihet për flokët e saj të gjatë e të zinj të cilët nuk i lyen e pret prej shumë vitesh. E kur shumica mendon se floëkt e saj të gjatë janë ‘extensions’, vetë Zaimina në një intervistë ka thënë se ajo ‘i ka fiksim flokët’ dhe i ka të gjatë natyralisht.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...