Geti si model në fotot e fundit - Bota Sot
Geti si model në fotot e fundit

Mediale Vip

Geti si model në fotot e fundit

Më: 12 prill 2019 Në ora: 07:27
Getoar Selimi

Getoar Selimi pas realizimit të këngës së tij të fundit “Amante” ka filluar që të postojë edhe foto të tjera në Instagram

Por, në këto foto Geti duket më shumë si një model sesa si një reper.

E tillë është fotoja e tij e fundit, ku ai shfaqet me një kostum serioz ngjyrë të zezë dhe syze në fytyrë derisa poshtë ka vetëm një maicë të thjesht të veshur.

Image

Ghetto Geasy para një jave ka lansuar këngën e tij më të re “Amante” një këngë që ka arritur të këtë më shumë se 2.3 milionë klikime.

Pas këngës, Geti ka nisur një turne me koncerte në trojet shqiptare dhe jashtë saj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...