Adelina Tahiri: Në shtator bëj 5 vite me bashkëshortin tim - Bota Sot
Adelina Tahiri: Në shtator bëj 5 vite me bashkëshortin tim

Mediale Vip

Adelina Tahiri: Në shtator bëj 5 vite me bashkëshortin tim

Më: 13 prill 2019 Në ora: 09:43
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri është një nga artistet më të komentuara në showbizzin shqiptar.

Ajo së fundmi ka dhënë një intervistë për emisionin “Mirage”, ku ka folur rreth karrierës dhe jetës private.

Adelina ka pak vite që është martuar me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov me të cilin ka edhe një djalë.

Megjithatë, martesa e tyre bëri bujë të madhe në media për shkak të diferencës në moshë që kanë me njëri-tjetrin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...