Si po jeton Mariza Ikonomi në Karaibe pas largimit nga Shqipëria!! - Bota Sot
Si po jeton Mariza Ikonomi në Karaibe pas largimit nga Shqipëria!!

Mediale Vip

Si po jeton Mariza Ikonomi në Karaibe pas largimit nga Shqipëria!!

Më: 13 prill 2019 Në ora: 12:29
Mariza Ikonomi

Mariza Ikonomi e ka lënë Shqipërinë prej disa muajsh dhe ka nisur një jetë të re: atë të krocierave, që përve ç shëtitjes përfshijnë dhe argëtimin e pasagjerëve.

Këngëtarja ndodhet aktualisht në Karaibe, në parajsën mbi tokë siç e quajnë disa, dhe këtë ndalesë po e shijon shumë.

Jam e mërzitur sepse pas tre javësh duhet të kthehem në Europën e Veriut“, ka thënë ajo për Rudinën. Dhe jetën e paska mjaft intensive. “Ne lëvizim çdo ditë, dhe çdo herë shkojmë në ndonjë ishull apo vend të ndryshëm. Këtu njerëzit janë gjaknxehtë, si në Ballkan, e mbase dhe pak më tepër. Ndërsa vajzat janë po aq të bukura sa Rihana“, ka qenë rrëfimi I këngëtares, e cila shton se fillimin e pati ca të vështirë, por tani është ambjentuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...