Është ribashkuar me Stinen? Roza Lati thotë të vërtetën - Bota Sot
Është ribashkuar me Stinen? Roza Lati thotë të vërtetën

Mediale Vip

Është ribashkuar me Stinen? Roza Lati thotë të vërtetën

Më: 13 prill 2019 Në ora: 23:48
Roza Lati

Së fundi kanë qarkulluar thashetheme se Roza Lati dhe Stine kanë filluar romancë të re.

Këto thashetheme kishin filluar pasi moderatorja e kishte ftuar në emision ishin e saj, pra Stinen.

E ftuar në “Xing me Ermalin”, Roza nuk i ka shpëtuar pyetjes se a është ribashkuar me Stinen.

Image

“Unë dhe Stine kemi kuptuar që ne të dy bëjmë shumë zhurmë në botën e shoubizit, kështu që ne e shfrytëzojmë. Stine është artist, ka familjen e tij, ka vajzë, unë gjithashtu kam jetën time. Jemi miq shumë të mirë, e repektojmë shumë njëri-tjetrin”, ka sqaruar Roza Lati.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...