Tayna jep përgjigjen e shumëpritur, tregon a është në lidhje - Bota Sot
Tayna jep përgjigjen e shumëpritur, tregon a është në lidhje

Mediale Vip

Tayna jep përgjigjen e shumëpritur, tregon a është në lidhje

Më: 15 prill 2019 Në ora: 07:18
Tayna

Tayna ka treguar më në fund nëse është apo jo në lidhje.

Tayna, është njëri nga emrat më të komentuar ditëve të sotme në botën e shoubizit shqiptar.

Reperja, fillimet e para të karrierës i cili me hapa të sigurtë për të vazhduar më pas me të njëjtin ritëm. Këngët të cilat i ka lansuar në kanalin zyrtar në Youtube kanë marrë shumë klikime dhe fansat që e ndjekin janë të shumtë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Paradite🔥 Faleminderit o dashnite e mia❤️

A post shared by Tayna (@tayna) on

Mirëpo përveç suksesit në muzikë atyre u intereson të dinë edhe për jetën private të Taynës. Gjatë një interviste të dhënë për ‘E diel’ ajo më në fund e ka dhënë përgjigjen e shumëpritur.

“Jo”, tha ajo duke cituar më pas edhe një pjesë të këngës së saj “Pow Pow”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...