“Qenke bërë e tëra plastikë”, Vesa Luma ia mbyll gojën ndjekësit - Bota Sot
“Qenke bërë e tëra plastikë”, Vesa Luma ia mbyll gojën ndjekësit

Mediale Vip

“Qenke bërë e tëra plastikë”, Vesa Luma ia mbyll gojën ndjekësit

Më: 15 prill 2019 Në ora: 14:51
Vesa Luma

Vesa Luma i është kundërpërgjigjur komentuesit i cili e akuzoi se është bërë plastikë.

Vesa Luma është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell imazhe të reja.

Në një fotografi që publikoi së fundi, dikush nga komentuesit e akuzon për ndërhyrje plastike.

“Koke bo krejt plastik, po dil qashtu qysh je”, i shkruan ndjekësi.

Vesa nuk vonon dhe ia kthen “E keni msu permendsh kete fjali. Me ta tregu nje te vertete te hidhur ty ndoshta: kurgjo ama bash kurgjo plastik ska ktu”.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...