Luana Vjollca nxjerr në pah format e saj fizike në rrugët e Stambollit - Bota Sot
Luana Vjollca nxjerr në pah format e saj fizike në rrugët e Stambollit

Mediale Vip

Luana Vjollca nxjerr në pah format e saj fizike në rrugët e Stambollit

Më: 15 prill 2019 Në ora: 20:50
Luana Vjollca

Luana Vjollca është një nga moderatoret bukuroshe të ekranit shqiptar.

Ajo gjithashtu është tejet aktive në rrjetet sociale, ku shpesh publikon fotografi ku dalin në pah linjat e saj perfekte.

Ajo së fundmi ka publikuar foto ku shfaqet nga Stambolli.

Në foton e publikuar Luana shfaqet joshëse e veshur sport dhe me fustan të ngushtë ku edhe ka treguar linjat trupore.

Bien në sy të pasmet dhe gjoksi i saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...