Rihanna lë për të dëshiruar në fotot e fundit - Bota Sot
Rihanna lë për të dëshiruar në fotot e fundit

Mediale Vip

Rihanna lë për të dëshiruar në fotot e fundit

Më: 15 prill 2019 Në ora: 22:42
Rihanna

Rihanna ka zgjedhur rrugët e New Yorkut për të dalë më një këmishë të gjelbër dhe pantallona, por pa fotoshop, pamja e këngëtares lë për të dëshiruar

Ajo vazhdimisht është pjesë e atyre yjeve që pos anës artistike, përflitet edhe për atë sa është seksi.

Rihana, përsëri është paraqitur seksi në paraqitjen e re, derisa është parë në orët e mëngjesit në New York, e ku më vonë pritet që të bëj një fotosesion.

Krijuesja e hitit Diamonds, nuk është dukur seksi si në fotografitë e tjera, edhe pse pa makeup ajo ka treguar se enda ka linja të bukura të trupit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...