Marina dhe Geti sonte kanë një dhimbje - Bota Sot
Marina dhe Geti sonte kanë një dhimbje

Mediale Vip

Marina dhe Geti sonte kanë një dhimbje

Më: 16 prill 2019 Në ora: 00:43
Marina Vjollca

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket se sonte kanë një dhimbje

Djegia e katedralës Notre Dame në Paris duket se ka lënë gjurmë dhimbje edhe për shumë artistë shqiptarë.

Të fundit që kanë reaguar për djegien e Notre Dames, pas Onat, janë Getoar Selimi dhe Marina Vjollca.

 

“Notre-Dame” trishtim...😥🙏🏼

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Çifti i përfolur shqiptar kanë postuar foto nga kjo Katedrale të cilën ata e kanë vizituar muaj më parë.

“Notre-Dame. Trishtim”, ka shkruar Marina në faqen e saj në Instagram.

 

#tb #notredamedeparis

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Pas saj menjëherë ka reaguar Geti, i cili ka kujtuar vizitën që ia kishte bërë më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...