Fansi i Feros i ofron 500 euro për..., Arbenita bën reagimin epik! - Bota Sot
Fansi i Feros i ofron 500 euro për..., Arbenita bën reagimin epik!

Mediale Vip

Fansi i Feros i ofron 500 euro për..., Arbenita bën reagimin epik!

Më: 16 prill 2019 Në ora: 08:42
Arbenita Ismaili dhe Fero

Arbenita Ismaili dhe Fero janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuara dhe të pëlqyera nga publiku. Dyshja që kur e bënë publike lidhjen e tyre nuk kanë ngurruar që ta bëjnë dedikime dhe deklarata dashurie në rrjete sociale.

Arbenita është shumë aktive në Instagram ku publikon shpesh foto e video të ndryshme dhe kur i mbarojnë fotot për të postuar, modelja simpatike publikon një foto të tillë me peshqir në kokë dhe robdeshamber.

Të paktën kështu shkroi ajo në foton e postuar në Instagram “kur të mbarojnë fotot”, por një fans i Feros ka tentuar të bëjë shaka me një batutë që nuk i ka pëlqyer aspak Arbenitës.

“A po ja çel bacit pak, ti jap baca 500 Euro”, ka shkruar ai duke nënkuptuar të zhvishet për të dhe modelja e la me gisht në gojë me përgjigjen e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...