Shyhrete Behluli, një sportiste e vërtetë në pushimet me bashkëshortin në Turqi - Bota Sot
Shyhrete Behluli, një sportiste e vërtetë në pushimet me bashkëshortin në Turqi

Mediale Vip

Shyhrete Behluli, një sportiste e vërtetë në pushimet me bashkëshortin në Turqi

Më: 16 prill 2019 Në ora: 17:35
Shyhrete Behluli

Këngëtarja Shyhrete Behluli po shijon pushimet në Truqi.

Shyhretja me bashkëshortin e saj po kalaojnë disa ditë pushimi në Turqi.

Këngtarja në një fotografi të postuar shihet në vendin e bukur të Cappadocia.

Ajo në këtë pozë shihet e qeshur, ndërsa shihet se ka zgjedhur një stil të thjeshtë për të kaluar këto ditë relaksi.

Shyhretja shihet në trenerka dhe atlete të firmës Nike, ndërsa kësaj dukje i ka shoqëruar edhe një palë syze.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...