Fotografia nudo u bë virale, Alban Ramosaj zbulon përse e publikoi - Bota Sot
Fotografia nudo u bë virale, Alban Ramosaj zbulon përse e publikoi

Mediale Vip

Fotografia nudo u bë virale, Alban Ramosaj zbulon përse e publikoi

Më: 17 prill 2019 Në ora: 00:24
Alban Ramosaj

Këngëtari Alban Ramosaj ndezi rrjetin para disa muajsh me fotografinë nudo.

Imazhi i tij u bë menjëherë viral dhe nuk munguan komentet e ndjekësve. Por përse e bëri një fotografi të tillë? Ai ka zbuluar të vërtetën në një intervistë për "NIN", ku tha:

“E kam vërejtur që shumë prej fytyrave publike edhe njerëz të thjeshtë që përdorin ‘Instagram-in’ janë të shtyrë për të qenë si tip marionetash, kanë një strukturë shoqërore që nuk dalin jashtë saj. Kam dashur t’ju them njerëzve bëni çfarë të doni, jini vetvetja”.

Vetë këngëtari ka treguar se e ka realizuar një vajzë që quhet Anada Nikollari, e cila mund të jetë partnerja ose një mikeshë e mirë e tij.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...