Getinjo sjell hitin e ri, i tregon estradës si u bë i famshëm - Bota Sot
Getinjo sjell hitin e ri, i tregon estradës si u bë i famshëm

Mediale Vip

Getinjo sjell hitin e ri, i tregon estradës si u bë i famshëm

Më: 18 prill 2019 Në ora: 19:49
Getinjo

Reperi Getinjo ka sjellë projektin e ri muzikor të titulluar "Selfmade". Me këtë këngë, ai kishte qëllim ti tregonte të gjithëve se u bë i njohur falë aftësive dhe talentit të tij.

Reperi zbuloi se nuk është diss për artistët e tjerë të estradës, ndonëse përmend reperet e reja që kanë hyrë në tregun muzikor.

Me tekstin e shkruajtur vetë, Getinjo tregoi se i ka përjetuar të gjithë gjërat në jetë, prandaj ia ka dalë që të arrijë qëllimin që të bëhet i famshëm si reper.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...