Yllka Kuqi ndërron stilin e flokëve - Bota Sot
Yllka Kuqi ndërron stilin e flokëve

Mediale Vip

Yllka Kuqi ndërron stilin e flokëve

Më: 18 prill 2019 Në ora: 20:05
Yllka Kuqi

Yllka Kuqi ka ndërruar stilin e flokëve.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi ka ndërruar sërish stilin e flokëve dhe duket në top-formë.

Këngëtarja nga Gjakova ka publikuar një imazh në llogarinë e saj, Instagram e cila tregon se ka bërë flokët e verdha.

Edhe kjo ngjyrë i shkon mjaft shumë asaj, por që duket se nuk e ka problem pasi e ndërron ngjyrën shpesh.

Sa i përket projekteve muzikore, Kuqi është mjaft e angazhuar pa lënë anash edhe koncertet e ndryshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...