Këto imazhe të ‘zjarrta’ të Rina Balajt nuk duhet të lini pa parë - Bota Sot
Këto imazhe të ‘zjarrta’ të Rina Balajt nuk duhet të lini pa parë

Mediale Vip

Këto imazhe të ‘zjarrta’ të Rina Balajt nuk duhet të lini pa parë

Më: 18 prill 2019 Në ora: 20:52
Rina Balaj

Rina Balaj është një nga reperet më të reja e më seksi shqiptare.

Reperja nga Istogu, së fundmi ka publikuar disa fotografi në të cilat duket mjaft e ‘nxehtë’.

Me fustanin e shkurtër dhe flokët e kuqe, Balaj u shfaq mjaft në formë, madje ky stil i flokëve i shkon majft shumë asaj.

Rina aktualisht është duke punuar në projekte të reja ndërkohë që po shijon suksesin e këngës së fundit “Ilegal”.

Ky projekt i saj në platformën YouTube numëron tetë milionë shikime.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...