Ja çka thotë Angela për ëndrrat - Bota Sot
Ja çka thotë Angela për ëndrrat

Mediale Vip

Ja çka thotë Angela për ëndrrat

Më: 19 prill 2019 Në ora: 06:45
Angela Martini

Angela Martini prej që është martuar me milionerin rumun Dragos Savulescu ka qenë shumë pak e angazhuar në botën e modelingut

Megjithatë, bukuroshja vazhdimisht ka postuar foto dhe thënie të ndryshme nga jeta e saj luksoze që bën.

Kurse e fundit është fotografia e saj ku ajo shihet e shtrirë në një karrige derisa ka një fustan që thekson asetet e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Every great dream begins with a dreamer . Nothing happens unless first we dream.

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

“Çdo ëndërr e madhe fillin me një ëndërrimtar. Asgjë nuk ndodh deri ne ëndërrojmë së pari”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Angela kohëve të fundit nuk ka postuar foto me të dashurin, por pavarësisht kësaj ende nuk dihet a ka ndonjë krizë në lidhjen e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...