Kim më në fund shpjegon lavamanët misteriozë në shtëpinë e saj - Bota Sot
Kim më në fund shpjegon lavamanët misteriozë në shtëpinë e saj

Mediale Vip

Kim më në fund shpjegon lavamanët misteriozë në shtëpinë e saj

Më: 19 prill 2019 Në ora: 06:57
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka hutuar të gjithë kur ka prezantuar një pjesë të shtëpisë së saj ku shihen disa lavamanë aspak të zakonshëm.

Pas disa ditësh të debateve online, Kim Kardashian më në fund ka shpjeguar çfarë p bëhet me lavamanët në shtëpinë e saj.

Debati ka filluar pas një videoje në Vogue, ku Kim tregon shtëpinë e saj dhe është vërejtur elementi interesant në dekorimin e shtëpisë.

Twitter-i kanë bërë shumë pyetje dhe teori rreth këtyre lavamanëve dhe Por, ‘misteri’ është zbuluar kur Kim ka vendosur të sqarojë gjithçka se si funksionojnë ata.

Përmes videove në Instagram, Kim jep një tur të banjos së madhe të familjes, dhe tregon se këto lavamanë janë të dizejnuar nga Kanye dhe janë prototip. Ju mund të lëshoni sa të doni shtypjen e ujit dhe uji sërish do të shkojë në gropën e bërë për të shkuar uji dhe nuk do të derdhet në dysheme asnjë pikë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...