Gold AG nis pushimet, shoqërohet nga ky person i zemrës - Bota Sot
Gold AG nis pushimet, shoqërohet nga ky person i zemrës

Mediale Vip

Gold AG nis pushimet, shoqërohet nga ky person i zemrës

Më: 19 prill 2019 Në ora: 14:06
Arian Agushi

Arian Agushi ka nisur pushimet dhe jo vetëm.

Reperi shqiptar, Arian Agushi i njohur si Gold AG ka nisur pushimet me nënën e tij ku si destinacion ka zgjedhur Turqinë.

Me anë të një postimi të publikuar në rrjetin social Facebook, Gold AG bën të ditur se në pushime është me nënën.

Duket se pas gjithë kësaj periudhe të angazhuar, reperi shqiptar ka vendosur të pushojë paksa.

Të fundit projekte që ka publikuar janë “Suhareka” dhe “Zani i Koshares” në duet me Ymer Bajramin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...