Reperi i famshëm u kap me drogë dhe armë në kufi, fajëson GPS për arrestimin - Bota Sot
Reperi i famshëm u kap me drogë dhe armë në kufi, fajëson GPS për arrestimin

Mediale Vip

Reperi i famshëm u kap me drogë dhe armë në kufi, fajëson GPS për arrestimin

Më: 19 prill 2019 Në ora: 15:24
Kodak Black

Reperi i njohur Kodak Black u kap dje në kufirin amerikan me akuzat për drogë dhe armë. Ai ka fajësuar GPS për arrestimin.

Ai po udhëtonte nga Kanadaja drejt Amerikës dhe vendndodhja ishte mister, pasi ai anuloi një koncert në Boston mbrëmjen e së mërkurës.

Po atë ditë, ai u nis nga Detroiti për në Boston dhe kërkoi të gjente rrugën nëpërmjet GPS, gjë që e nxorri zbuluar.

Sipas TMZ ai është ndaluar dhe arrestuar pasi u kap me dy armë dhe marijuanë në pikën kufitare.

Kodak Black qëndroi një natë në qelitë e paraburgimit dhe u lirua me kusht pasi pagoi 20 mijë dollarë kesh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...