7 yjet që nuk e keni ditur se janë biseksual - Bota Sot
7 yjet që nuk e keni ditur se janë biseksual

Mediale Vip

7 yjet që nuk e keni ditur se janë biseksual

Më: 19 prill 2019 Në ora: 15:32
Megan Fox

Mund t’i keni parë shpesh në televizor apo revista, mund të jeni edhe fansa të tyre në rrjetet sociale duke e quajtur si aktorin apo modelen tënde të preferuar, por kurrë nuk i ke ditur preferencat e tyre seksuale.

E në fakt ata nuk është se kanë preferenca të caktuara seksuale, u pëlqejnë të shkojnë në shtrat qoftë me seksin e kundërt, por edhe me të njëjtën gjini.

Në listë bëjnë pjesë edhe emra mjaft të njohur si Megan Fox, e cila e ka konfirmuar se është biseksuale gjatë një interviste, apo edhe Angelina Jolie, e cila po ashtu gjatë një interviste ka thënë se nuk e ka problem të shkojë me një femër tjetër.

Billie Joe Armstrong, Megan Fox, Clive Davis, David Bowie, Amber Heard, Angelina Jolie, Fergie  dhe shumë të tjerë i takojnë këtij komuniteti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...