Bes Kallaku uron në mënyrë të veçantë Ijen për ditëlindje - Bota Sot
Bes Kallaku uron në mënyrë të veçantë Ijen për ditëlindje

Mediale Vip

Bes Kallaku uron në mënyrë të veçantë Ijen për ditëlindje

Më: 20 prill 2019 Në ora: 08:16
Bes Kallaku dhe Ija

Aktori dhe këngëtari, Bes Kallaku është mjaft i afërt me Ijen, gjyshen e tij.

Ija, u bë e njohur në saje të aktorit Kallaku i cili shpesh publikon foto e video pranë saj.

Mbrëmë Ija festoi 80 vjetorin e lindjes dhe nuk mungonte asesi një festë madhështore nga Besi, me miqtë dhe familjarët.

“Ija ime, shpirti im i bute, luledelet e mia, natyra ime, thjeshtesia ime, kripa e bukes time, Perendesha e femijerise time, urime 80 vjetorin. Te dua sa 100 diej. Lavdi Zotit te kemi n’form”, janë fjalët e Besit për Ijen.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...