Aktorja shqiptare bën ndryshimin drastik, nuk njihet! - Bota Sot
Aktorja shqiptare bën ndryshimin drastik, nuk njihet!

Mediale Vip

Aktorja shqiptare bën ndryshimin drastik, nuk njihet!

Më: 20 prill 2019 Në ora: 17:54
Linda Jarani

Aktorja e njohur, Linda Jarani po vazhdon të jetë prezente me role të ndryshme në teatër.

Ajo edhe së fundi është bërë pjesë e një shfaqje për të cilën iu është dashur të bëjë ndryshimin drastik në dukje.

Me një paruke të bardhë dhe fustan ngjyrë rozë Linda ishte pothuajse e pamundur të njihet me ndryshimin e ri.

Ndryshe, Linda do të jetë në rolin ‘Izabela’ të shfaqjes ‘Zona e pritjes’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...