Zëri i mbush dy muaj, Elita ka disa fjalë të ëmbla për të - Bota Sot
Zëri i mbush dy muaj, Elita ka disa fjalë të ëmbla për të

Mediale Vip

Zëri i mbush dy muaj, Elita ka disa fjalë të ëmbla për të

Më: 20 prill 2019 Në ora: 18:06
Gjiko, Elita Rudi, Zeri

Djali i Gjikos dhe Elita Rudit, Zëri sot ka mbushur dy muaj.

Prezantuesja e njohur, Elita Rudi ka publikuar një fotografi të djalit të saj, ku e ka uruar atë për dy mujorin.

“Nuk paska tingull më të bukur sesa e qeshura e fëmijës tënd. Zëri drita e nanes sot mbushi 2 muaj.”, kishte shkruar prezantuesja në postim e saj në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...