Regjisori i njohur John Singleton shtrihet në spital - Bota Sot
Regjisori i njohur John Singleton shtrihet në spital

Mediale Vip

Regjisori i njohur John Singleton shtrihet në spital

Më: 20 prill 2019 Në ora: 18:29
John Singleton

Regjisori dhe skenaristi, John Singleton, është shtrirë në spital të premten pasi kë pësuar një sulm.

Sipas Daily Mail kjo u bë e ditur nga në bllogun e kolumnistes B. Scot.

“Sipas burimeve dhe informacioneve tona legjenda John Singleton është shtrirë në spital nga një sulm”.

Reperi Snopdog ka thënë që është duke u lutur për shërimin e 51 vjeçarit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...