Samanta Karavella publikon këngën “Ku ma le” - Bota Sot
Samanta Karavella publikon këngën “Ku ma le”

Mediale Vip

Samanta Karavella publikon këngën “Ku ma le”

Më: 20 prill 2019 Në ora: 18:48

Samanta Karavella ka sjellë këngën e re për fansat e saj.

Samanta Karavella sapo ka publikuar projektin me titull “Ku ma le”, të cilin e solli të shoqëruar edhe me videoklip.

Për muzikën u kujdes Cricket, tekstin e ka shkruar Samanta dhe Gesko, ndërsa videon e realizoi Max Production.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...