Martohet motra, Ylli Limani prek me fjalët në ditën e saj më të bukur - Bota Sot
Martohet motra, Ylli Limani prek me fjalët në ditën e saj më të bukur

Mediale Vip

Martohet motra, Ylli Limani prek me fjalët në ditën e saj më të bukur

Më: 20 prill 2019 Në ora: 21:50
Ylli Limani me motrën e tij, Hana

Ylli Limani është një ndër këngëtarët më të talentuar në botën e muzikës shqiptare.

Padyshim zëri i tij i veçantë dhe tekstet e tij 'goditëse' e kanë bërë këngëtarin një ndër më të preferuarit për publikun.

E së fundmi këngëtari ka ndarë me ndjekësit e tij foto nga dita më e lumtur e motrës së tij Hana.

Image

Bashkangjitur më fotot e motrës së këngëtarit, e cila është bërë nuse, ai ka shkruar:

“Nga një motër e dashur në një grua të adhurueshme: Hana, e dashur motër je më e mira. Urime martesa me Lorentin, ju dua”.

Image

Ne foto shihet imazhi më i bukur i vëllait dhe motrës së bashku në një nga ditët më të rëndësishme të tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...