Kim Kardashian tregon se e ka dashur çdo herë Kanye West - Bota Sot
Kim Kardashian tregon se e ka dashur çdo herë Kanye West

Mediale Vip

Kim Kardashian tregon se e ka dashur çdo herë Kanye West

Më: 20 prill 2019 Në ora: 23:24
Kim Kardashian dhe Kanye West

Ylli i famshëm televiziv, Kim Kardashian, tregon se çdo herë ka menduar që të jetë bashkë me burrin e saj, Kanye West.

Kardashian këtë e tha me anë të një fotografi në Instagram.

Kim shihet në fotografi me bashkëshortin e saj para disa viteve, ata ishin miq më herët.

“Gjithmonë i kam pasur sytë për të”, tha Kardashian në këtë fotografi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...