Befasia që Sinan Hoxha ia bëri bashkëshortes me rastin e ditëlindjes - Bota Sot
Befasia që Sinan Hoxha ia bëri bashkëshortes me rastin e ditëlindjes

Mediale Vip

Befasia që Sinan Hoxha ia bëri bashkëshortes me rastin e ditëlindjes

Më: 21 prill 2019 Në ora: 09:27
Sinan Hoxha, Andrra Destani

Bashkëshortja e Sinan Hoxhës ka pranuar dhuratën më të mirë për ditëlindje.

Andrra Destani feston ditëlindjen, ajo në orët e vona u befasua nga burri dhe miqtë.

Në rrjete sociale, Sinani ka postuar pamje nga festa për ditëlindjen e Andrrës, e cila shihet e rrethuar me personat më të dashur për të.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri”, ka shkruar ai mbi njërën prej videove, ku shihet torta dhe fishekzjarret.

Për ndryshe, Andrra dhe Sinani janë prindër të një djali, që e kanë pagëzuar Ansi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...