Hailey do xhelozojë, Justin ua publikon imazhin joshës motrave Kardashian - Bota Sot
Hailey do xhelozojë, Justin ua publikon imazhin joshës motrave Kardashian

Mediale Vip

Hailey do xhelozojë, Justin ua publikon imazhin joshës motrave Kardashian

Më: 21 prill 2019 Në ora: 09:44
Justin Bieber, Hailey Baldwin

Justin Bieber ka postuar në Instagram fotografinë e Kylie dhe Kendall Jenner.

Justin Bieber ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqi Kylie dhe Kendall Jenner.

Dy modelet dukeshin joshëse të veshura në xhinse, ndërsa sipër mbanin bluza të bardha, me të cilat theksonin format trupore.

Për ndryshe, Justin Bieber është martuar me Hailey Baldwin, me të cilën pritet që së shpejti ta organizojë edhe dasmën.

Këngëtari kohën e fundit ka lënë pas angazhimet në muzikë, kjo për shkak të problemeve me shëndetin mendor. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...