Fansi i propozon martesë, kështu reagon Tayna - Bota Sot
Fansi i propozon martesë, kështu reagon Tayna

Mediale Vip

Fansi i propozon martesë, kështu reagon Tayna

Më: 21 prill 2019 Në ora: 10:07
Tayna

Një fans e ka bërë veprimin e papritur në koncertin e Taynës.

Teksa Tayna po performonte në skenë, dikush nga fansat e ka filmuar atë dhe i ka kërkuar martesë.

“Tayna, a martohesh me mua?”, ka shkruar ai mbi video, ndërsa reperja e ka publikuar këtë video në llogarinë e saj në Instagram.

Image

Për ndryshe, projekti i fundit nga Tayna është “Kce”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...